Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/gameover/lib/php/extra.class.php on line 338
UROCZYSTOŚĆ | "Za Kulisami Ślubu"
 
 
 

UROCZYSTOŚĆ

Pozostajecie pod naszą stalą opieką. Jesteśmy przy Was w Dzień Ślubu od samego rana do zakończenia najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Zajmujemy się transferami Waszych gości z lotniska do hotelu i ich zakwaterowaniem. Sprawdzamy stan przygotowań sali i dekoracji (bardzo często już dzień wcześniej przed uroczystością). Zapewniamy rejestrację przybyłych gości na uroczystość i dbamy o to aby każdy otrzymał niezbędne informacje związane z pobytem, np. dotyczące zakwaterowania, transportu, itp. Pomagamy w przygotowaniach Panny Młodej i Pana Młodego, koordynujemy dostarczenie bukietu, tortu, i innych niezbędnych elementów które muszą trafić na czas. Kontrolujemy ustawienie stołów i umieszczamy stosowne informacji – winietki i tablice z informacją o rozmieszczeniem gości. Czuwamy i koordynujemy przebieg uroczystości i przyjęcia tak aby wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem a Młoda Para mogła cieszyć się swoim szczęściem i zajmować się swoimi gośćmi. Sprawdzamy stan przygotowań miejsca ceremonii ślubnej, miejsca wesela, obecność podwykonawców (muzyków, fotografów, kamerzystów, fryzjerów, makijażystek, itd.), etap przygotowań i gotowość kuchni, baru, cukierni, nagłośnienia, oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, łazienek i wszystkich innych niezliczonych drobnych elementów ale za to bardzo ważnych i potrzebnych do sprawnego przebiegu ślubu i wesela oraz komfortu Waszych gości weselnych.  Konsultanci ślubni stojąc za kulisami Waszego ślubu na bieżąco reagują na wszelkie nieprzewidziane wydarzenia. W każdym momencie służymy radą i pomocą. W trakcie uroczystości zwracacie się do nas jeżeli cokolwiek Was niepokoi lub potrzebna jest jakakolwiek pomoc. Obowiązkiem Waszym i Waszych gości jest dobra zabawa i czerpanie przyjemności z imprezy. Po weselu, często zajmujemy się Waszym transportem i Waszych gości abyście bezpiecznie dotarli do domu lub hotelu. Agencja „Za Kulisami Ślubu” zajmie się również obsługą wszelkich formalności poweselnych jak również może zająć się końcowymi rozliczeniami z podwykonawcami. 

Przed Wami Podróż Poślubna podczas której będziecie mogli cieszyć się swoim szczęściem na nowej drodze życia, czego życzą Wam Konsultanci „Za Kulisami Ślubu”! 

Powrót