Witamy serdecznie „Za Kulisami”!

Zakochana Para Za Kulisami Ślubu

Agencja Ślubna „Za Kulisami Ślubu” to zespół profesjonalnych konsultantów ślubnych działających głównie na terenie Wrocławia i województw dolnośląskiego i opolskiego. Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, rodzinnych, firmowych, imprez i konferencji. Za Kulisami Ślubu” to główna część naszej działalności skupiająca się na tym co sprawia nam najwięcej przyjemności, ponieważ czynimy to z pasją wypływającą z naszego serca.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie działać profesjonalnie zapewniając najwyższe standardy i stosując najlepsze praktyki. Aranżujemy uroczystości ślubne i imprezy weselne w stylu i klimacie najbardziej odpowiadającym naszym klientom. Nie narzucamy formy i jesteśmy gotowi na najbardziej awangardowe projekty. Jednakże, działając nowocześnie szanujemy tradycję i staramy się pogodzić awangardę z dobrym tonem, „luz” z zasadami savoir vivre’u. To na czym nam zależy i co tworzymy to „dobry styl i klasa”.

 


Decyzja o zawarciu związku małżeńskiego to najprawdopodobniej najważniejsza decyzja jaką podejmuje się w życiu. Dzień ślubu jest szczególny i ważny nie tylko dla nowożeńców ale i dla ich najbliższych, to jeden z takich dni w życiu, gdzie nasze myśli i uwaga powinny być skupione na najbliższych nam osobach a nie na rzeczach związanych z problemami organizacyjnymi i logistycznymi.

 
Na Zawsze Razem Za Kulisami Ślubu

Naszą dewizą jest bezkompromisowość w realizowaniu najwyższej jakości usług z dbałością o każdy zaplanowany szczegół. Jesteśmy po to, aby zadbać o Was w najważniejszym dniu waszego życia. Pragniemy aby w tym momencie czas się dla Was zatrzymał a wspomnienia z pięknej uroczystości i wspaniałej zabawy pozostały na zawsze w waszych sercach i pamięci waszych Gości.