Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/gameover/lib/php/extra.class.php on line 338
Jesteśmy z Wami w Dniu Ślubu | "Za Kulisami Ślubu"

Koordynacja

Koordynacja to nadzór nad prawidłowym przebiegiem uroczystości ślubnej oraz weselnej. Usługa koordynacji jest jednym z najważniejszych elementów naszej pracy i jednym z najbardziej odpowiedzialnych. Zakres usługi koordynacji obejmuje czas przygotowań przedślubnych, dzień ślubu i wesela oraz dopełnienie wszystkich spraw formalnych po zakończeniu się uroczystości weselnych.

Do naszych zadań należy dokładne zaplanowanie uroczystości i stworzenie profesjonalnego scenariusza, czuwanie nad spokojnym rozwojem ceremonii i przyjęcia. Dopilnowanie realizacji i rozliczeń zawartych wcześniej umów z podwykonawcami (fotografem, kamerzystą, właścicielem lokalu, florystką, dekoratorami, zespołem muzycznym, itd.)

Dzięki naszej Koordynacji będziecie Państwo czuli się bezpiecznie i komfortowo. Udzielamy rad, wskazówek, otaczamy Was opieką, wsparciem i życzliwością. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości w sprawach związanych ze ślubem i weselem, pomożemy w załatwianiu niezbędnych formalności przedślubnych zarówno w przypadku ślubu cywilnego, konkordatowego czy kościelnego. To my czuwamy nad spokojnym i planowym przebiegiem Państwa uroczystości! Jesteśmy z Wami w Dniu Ślubu i przyjęcia weselnego, opiekujemy się gośćmi weselnymi, zapewniamy im transport oraz wszelką konieczną pomoc.

Dzięki naszej koordynacji w tym jedynym i najważniejszym dniu w życiu będziecie Państwo spokojni, szczęśliwi i wypoczęci. Nasi konsultanci będą dyskretnie czuwać i koordynować cały przebieg uroczystości a ich profesjonalizm i doświadczenie zapewnią Państwu szybką reakcję w sytuacjach nieprzewidywalnych nawet, jeżeli nie będą one dotyczyły w sposób bezpośredni naszych usług.

To my będziemy od kulis dbać o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie a wspomnienia wspaniałej ceremonii pozostały na całe Państwa życie.

Powrót